Face to face of lies

8. května 2012 v 20:17 | Pogady

Postavy: Thomas Carlson (Zombie Soldier | Zombí voják), Anrae "Beta Soldier" Brickstone (Původně voják vycvičený na nejtěžší akce), Zombies, Ghousts

Info: Rok 2018, zemi ovládají zombie a takzvané abnormální aktivity. Mladá dívka Anrae (23) která dřív žila v komplexu pod zemí, kde se ukrývají přeživší lidé, dostala za úkol vyhladiz na zemi zombie. Nastal ale problém, který byl hrozbou pro všechny. Díky látce, takzvanému "léku na rakovinu", který změnil lidi na zombie. Problém se stal v tom že nějakým neznámím důvodem se dostal dívce do krve. Thomas (27) zombie voják, který sám zombie nenávidí a má rozdílné myšlení. Zatím bloudí světem a vraždí zombí, na které působí svým vzhledem jako člověk. Problém je, že zemi nemají pod palcem jenom zombie, ale bohužel i nevysvětlitné síly, takzavných duchů a monster, kteří jsou všudy přítomní. Tohle brzdí tomu aby se svět zombie zbavil. Thomas i když je zombie, a stále má chuť na maso, se snaží brzdit a snaží se to všechno vyřešit a najít ten problém co způsobil tuhle apokalipsu a konec lidstva. Při svém hledání pravdy, narazí na Anrae, která se k němu nadále přidá. Ta ale netuší že Thomas je Zombie, jediné co ji na něm příjde divné že divně chodí, a má trochu vykroucenou pravou nohu. To ale nevnímá protože je dobrý v boji na blízko i se zbraní, takže ho z ničeho takového nepodezírá. Za tu dobu, co je ale s ním a bojuje s ním proti těm zrůdám a všemocným silám, se do něj z nějakého důvodu zamiluje.
".. Jenomže pravda bude bolet..."


Typ: FF- Resident Evil (10%), Rec (45%), Paranormal Activity (25%), zbylích 20% vlastní nápad :) | Horror, Thriller, Romance.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama