Úžasný Anime -> Cyber city Oedo 808

10. února 2011 v 13:45 | Frost Hardcore |  Admin
.
Ach Ano! Dívala sem na jedno Anime, poměrně hodně staré. Jmenuje se Cyber City Oedo 808. Moc se mi to anime líbí, ale... :D někdy tery ty postavy mě docela rozsekaly. Třeba Benten... vypadá jako... ženská.

K příběhu anime: Policije si najmula 3 věžně aby pro ně chytaly padouchy a takový odpad. Samozřejmě že za každého chyceného zločince jim odečetla pár let z jejich trestů. Postavy v anime (spíš ti tře vězňové) jsou Sengoku Syunsuke, Gabimaru Rikiya známí jako Gogles a Merill Yanagawa známí jako Benten. Najal si je policejní ředitel Juzo Hasegawa. Všichni tři vězni mají na krku kruh který po nastavení určité časové hranice může vybuchnout. Kdykoliv dal Hasegawa úkol některému z nich, nastavil časový limit na jeho kroužku. Kdykoliv vězeň úkol splnil čas se deaktivoval a podle splnění úkolu byl vězňovi připočten početen nebo odečten počet let za mřížemi.
Díly: Anime má pouze 3 epizody [1. - L.P. 2808 | 2. - Krvavé noviny | 3. - Virus]
Info: Díl první
Sengoku měl za úkol zjistit kdo ovládl obří věž v Oedu. Zjištění bylo jednoduché, šéf budovy,
..

kterému také patřila před 15 lety zabil svého spolupracovníka Yumizavu (myslím :D nepamatuju si to) ale problém byl, že Yumizava se uchovával v počítači, jeho kostra byla napojená na celý počítačový systém budovy. Sengoku se ho vydal zlikvodovat což se mu také povedlo. V díle není nouze o okční scény, roboty a krev. Dokonce i samotný Sengoku bude poměrně dost zraněný ;)
Info: Díl druhý
--

Vojenský kapitán (už si nepamatuju jméno :D) chtěl zbraň co by kompletně ničila zločince. Zbraň jejiž jméno zní Molcos, cyborg člověk který poslouchá rozkazy. Bohužl ne tak úplně člověk nemá ruce ani nohy. Vojenský kapitán si pro jeho testování vybral Goglese. Využil jeho bývalé partnerky aby mu předala informace a tím ho mohl využít. Bohužel jeho bývalá partnerka zemřela poté co kamion v kterém jely a snažily se zničit Molcose, zajel do moře. To Goglese rozzuřilo a vydal se tedy Molcose zničit. Bojovaly na obří věži v Oedu. Nikoho asi nepřekvapí že Gogles vyhrál i když měl dvakrát probodlé břicho a trochu poškrábané tělo.
Info: Díl třetí
V Oedu řádí upír, tedy... vypadá to tak... vraždí všechny celkem neznámé vědce co vyvinuli takzvaný "Virus" co z člověka udělá nesmrtelného ale aby to člověk zvládl, musí mít stálý přísun čerstvé krve. Benten se jedné noci setká s ženou, nic o ní neví jenom si povídají o hvězdách. Když ale žena zmizí začne mu to být divné, potom se po celém Oedu rozjedou zprávy o upírovi. Hasegawa se snaží najít toho co to způsobil. Ale potom se všechno zvrtne, Benten se do té ženy zamiloval. Kvůli tomu se pustí do bitky se Sengokem, což bude ještě větší problém. Hasegawa
.

spustil na jeho kroužku čas jedné hodiny, do té doby má být upír mrtvý. Benten se dostane do budovy toho člověka co to té dívce způsobil. Ale je tu problém z člověk už není vysušený děda, ale také upír. Gogles se mezitím snaží vyvynout něco jako protilátku na nesmrtelnost. Benten se vydává nynějšího upíra zabít, což se mu podaří.. ale opět.. poměrně dost zraněný (klasika :D) ale i tak to přežije. Svou lásku vrátí do hybernace a vypustí do vesmíru. Zase není pochyb o  akčních scénách ;)

Prosím NEKOPÍROVAT, psala sem to sama :/ pokud zjistím že to někdo kopíroval, nahlásím vás a máte po bloku ;) to byste nechtěly riskovat že ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black* Rock Shooter | E-mail | Web | 10. února 2011 v 16:59 | Reagovat

žjooo va tohle anime neznam... popis je zajímavej... ale asi nic pro mě xDDD

2 Shouhei san | 1. května 2011 v 15:39 | Reagovat

Ještě, že jsem to už viděl. Doporučuju tenhle článek smazat a zamyslet se nad tím, co to je recenze. Pokud někomu popíšeš děj, tak ho připravíš o zážitek z filmu.

Minimálně je dobré předem upozornit, že se ve článku nachází spoilery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama